Clubuitstappen (op zon & feestdagen) 2020

Van 15 maart tot en met 26 april: start om 9u +/- 50km
Van 1 mei tot en met 25 augustus: start om 8u30 60 a 70km
Van 6 september tot en met 4 oktober: start om 9u +/- 50km
Zondag 15
maart
Openingsrit rond Veurne +/- 50km start om 9u
Zondag 22 maartBeauvoorde
Zondag 29 maart (zomeruur)Bergues
Zondag 5 april Stuivekeskerke
zondag 12 april (Pasen)Stavele
Maandag 13 april (Paasmaandag)Rexpoëde
Zondag 19 april Koksijde
Zondag 26 april Krombeke
Vrijdag 1 meiIeper +/- 70km start om 8u30
Zondag 3 meiHouthulst
Zondag 10 meiWulpen
Zondag 17 mei Koekelare
Donderdag 21 mei (OlH Hemelvaart)Omloop ijzer
Zondag 24 mei Stene
Zondag 31 mei (Pinksteren)Richting Cassel
maandag 1 juni (Pinkstermaandag)Rond Veurne
Zondag 7 juni Zande
Zondag 14 juni Rond Bergues
Zondag 21juniJonkershove
Zondag 28 juniSnaaskerke
Zondag 12 juliWest Vleteren (paters)
Zondag 19 juliHoutkerque
Dinsdag 21 juli (nationale feestdag))Poperinge
Zondag 26 juli (Veurne kermis)Kermisrit rond Veurne
Zondag 2 augustusVlamertinge
Zondag 9 augustusIchtegem
Zaterdag 15 augustus (OlV Hemelvaart)Sint- Jan - ter -Biezen
Zondag 16 augustusIeper
Zondag 23 augustusDuinkerke
Zondag 30 augustusEsquelbecq
Zondag 6 septemberDiksmuide start om 9u (50km)
Zondag 13 septemberRichting de moeren
Zondag 20 septemberKustrit
Zondag 27 september Rexpoëde
Zondag 4 oktoberSlotrit rond Veurne

Midweekritten + Zaterdag ritten 2020

Groep 1: start om 9uur
Groep 2: start om 13u30
Afstanden variabel en volgens de windrichting
Dinsdag 17 maartGroep 2
Donderdag 19 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 21 maartGroep 1 & 2
Dinsdag 24 maartGroep 2
Donderdag 26 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 28 maart  lenterit (Westouter)Groep 1
Dinsdag 31 maartGroep 2
Donderdag 2 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 4 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 7 aprilGroep 2
Donderdag 9 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 11 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 14 aprilGroep 2
Donderdag 16 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 18 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 21 aprilGroep 2
Donderdag 23 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 25 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 28 aprilGroep 2
Donderdag 30 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 2 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 5 meiGroep 2
Donderdag 7 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 9 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 12 meiGroep 2
Donderdag 14 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 16 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 19 meiGroep 2
Donderdag 21 mei (O L H Hemelvaart)Groep 1
Zaterdag 23 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 26 meiGroep 2
Donderdag 28 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 30 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 2 juniGroep 2
Donderdag 4 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 5 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 9 juniGroep 2
Donderdag 11 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 13 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 16 juniGroep 2
Donderdag 18 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 20 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 23 juniGroep 2
Donderdag 25 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 27 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 30 juniGroep 2
Donderdag 2 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 4 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 7 juliGroep 2
Donderdag 9 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 11 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 14 juliGroep 2
Donderdag 16 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 18 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 21 juli Nationale feestdag)Groep 1
Donderdag 23 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 25 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 28 juliGroep 2
Donderdag 30 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 1 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 4 augustusGroep 2
Donderdag 6 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 8 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 11 augustusGroep 2
Donderdag 13 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 15 augustus (OLV Hemelvaart)Groep 1
Dinsdag 18 augustusGroep 2
Donderdag 20 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 22 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 25 augustusGroep 2
Donderdag 27 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 29 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 1 septemberGroep 2
Donderdag 3 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 5 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 8 septemberGroep 2
Donderdag 10 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 12 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 15 septemberGroep 2
Donderdag 17 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 19 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 22 septemberGroep 2
Donderdag 24 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 26 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 29 septemberGroep 2
Donderdag 1 oktoberGroep 1 & 2
Zaterdag 3 oktoberGroep 1 & 2