Clubuitstappen (op zon & feestdagen) 2019

Van 10 maart tot en met 28 april: start om 9u +/- 50km
Van 1 mei tot en met 25 augustus: start om 8u30 60 à 70km
Van 1 september tot en met 6 oktober: start om 9u +/- 50km
Zondag 10 maartOpeningsrit rond Veurne +/- 50km start om 9u
Zondag 17 maartBeauvoorde
Zondag 24 maartBergues
Zondag 31 maart (zomeruur)Stuivekenskerke
zondag 7 aprilStavele
Zondag 14 aprilRexpoëde
Zondag 21 april (Pasen)Koksijde
Zondag 22 april (Paasmaandag)Krombeke
Zondag 28 aprilLeisele
Woensdag 1 meiIeper +/- 70km start om 8u30
Zondag 5 meiHouthulst
Donderdag 12 meiWulpen
Zondag 19 meiKoekelare
zondag 26 meiStene
Donderdag 30 mei (O.l.H. Hemelvaart)Omloop ijzer
Zondag 2 juniOudezele (Francine)
Zondag 9 juni (Pinksteren)Watou
maandag 10 juni (Pinkstermaandag)Rond Veurne
Zondag 16 juniRond Bergues
Zondag 23 juniZande
Zondag 30 juniJonkershove
Zondag 7 juliSnaaskerke
Zondag 14 juliRichting Duinkerke
Zondag 21 juli (nationale feestdag))Houtkerque
Zondag 28 juli (Veurne kermis)Kermisrit rond Veurne
Zondag 4 augustusWest Vleteren
Zondag 11 augustusIchtegem
Donderdag 15 augustus (OlV Hemelvaart)Sint- Jan - ter -Biezen
Zondag 18 augustusVlamertinge
Zondag 25 augustusStene (Oostende)
Zondag 1 septemberDuinkerke start om 9u
Zondag 8 septemberKustrit
Zondag 15 septemberRexpoëde
Zondag 22 september oktoberNieuwpoort
Zondag 29 septemberRond Bergues
Zondag 6 oktoberslotrit

Midweekritten + Zaterdag ritten 2019

Groep 1: start om 9uur
Groep 2: start om 13u30
Afstanden variabel en volgens de windrichting




Dinsdag 12 maartGroep 2
Donderdag 14 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 16 maartGroep 1 & 2
Dinsdag 19 maartGroep 2
Donderdag 21 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 23 maart  lenterit (Westouter)Groep 1
Dinsdag 26 maartGroep 2
Donderdag 28 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 30 maartGroep 1 & 2
Dinsdag 2 aprilGroep 2
Donderdag 4 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 6 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 9 aprilGroep 2
Donderdag 11 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 13 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 16 aprilGroep 2
Donderdag 18 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 20 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 23 aprilGroep 2
Donderdag 25 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 27 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 30 aprilGroep 2
Woensdag 1 mei  clubuitstap Ieper (start om 8.30u)Groep 1
Donderdag 2 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 4 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 7 meiGroep 2
Donderdag 9 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 11 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 14 meiGroep 2
Donderdag 16 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 18 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 21 meiGroep 2
Donderdag 23 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 25 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 28 meiGroep 2
Donderdag 30 mei
clubuitstap (omloop ijzer)
Groep 1
Zaterdag 1 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 4 juniGroep 2
Donderdag 6 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 8 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 11 juniGroep 2
Donderdag 13 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 15 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 18 juniGroep 2
Donderdag 20 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 22 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 25 juniGroep 2
Donderdag 27 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 29 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 2 juliGroep 2
Donderdag 4 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 6 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 9 juliGroep 2
Donderdag 11 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 13 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 16 juliGroep 2
Donderdag 18 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 20 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 23 juliGroep 2
Donderdag 25 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 27 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 30 juliGroep 2
Donderdag 1 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 3 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 6 augustusGroep 2
Donderdag 8 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 10 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 13 augustusGroep 2
Donderdag 15 augustus clubuitstap (Sint-Jan-ter-Biezen)Groep 1
Zaterdag 17 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 20 augustusGroep 2
Donderdag 22 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 24 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 27 augustusGroep 2
Donderdag 29 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 31 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 3 septemberGroep 2
Donderdag 5 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 7 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 10 septemberGroep 2
Donderdag 12 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 14 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 17 septemberGroep 2
Donderdag 19 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 21 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 24 septemberGroep 2
Donderdag 26 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 28 september  Herfstrit IzenbergeGroep 1
Dinsdag 1 oktoberGroep 2
Donderdag 3 oktoberGroep 1 & 2
Zaterdag 5 oktoberGroep 1 & 2