Clubuitstappen (op zon & feestdagen) 2019

Van 10 maart tot en met 28 april: start om 9u +/- 50km
Van 1 mei tot en met 25 augustus: start om 8u30 60 à 70km
Van 1 september tot en met 6 oktober: start om 9u +/- 50km
Zondag 10 maartOpeningsrit rond Veurne +/- 50km start om 9u
Zondag 17 maartBeauvoorde
Zondag 24 maartBergues
Zondag 31 maart (zomeruur)Stuivekenskerke
zondag 7 aprilStavele
Zondag 14 aprilRexpoëde
Zondag 21 april (Pasen)Koksijde
Zondag 22 april (Paasmaandag)Krombeke
Zondag 28 aprilLeisele
Woensdag 1 meiIeper +/- 70km start om 8u30
Zondag 5 meiHouthulst
Donderdag 12 meiWulpen
Zondag 19 meiKoekelare
zondag 26 meiStene
Donderdag 30 mei (O.l.H. Hemelvaart)Omloop ijzer
Zondag 2 juniOudezele (Francine)
Zondag 9 juni (Pinksteren)Watou
maandag 10 juni (Pinkstermaandag)Rond Veurne
Zondag 16 juniRond Bergues
Zondag 23 juniZande
Zondag 30 juniJonkershove
Zondag 7 juliSnaaskerke
Zondag 14 juliRichting Duinkerke
Zondag 21 juli (nationale feestdag))Houtkerque
Zondag 28 juli (Veurne kermis)Kermisrit rond Veurne
Zondag 4 augustusWest Vleteren
Zondag 11 augustusIchtegem
Donderdag 15 augustus (OlV Hemelvaart)Sint- Jan - ter -Biezen
Zondag 18 augustusVlamertinge
Zondag 25 augustusStene (Oostende)
Zondag 1 septemberDuinkerke start om 9u
Zondag 8 septemberKustrit
Zondag 15 septemberRexpoëde
Zondag 22 september oktoberNieuwpoort
Zondag 29 septemberRond Bergues
Zondag 6 oktoberslotrit

Midweekritten + Zaterdag ritten 2019

Groep 1: start om 9uur
Groep 2: start om 13u30
Afstanden variabel en volgens de windrichting

OPGELET!!
Wegens de verandering van het uur gaan we met de dagritten een uur later vertrekken.
Vanaf 01.04 gelden volgende starturen

Dinsdag 13.30 ongewijzigd
Donderdag 10.00
Zaterdag 10.00

Dit geldt voor de ganse maand april. Vanaf 1 mei starten we terug de normale regeling.
Dinsdag 12 maartGroep 2
Donderdag 14 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 16 maartGroep 1 & 2
Dinsdag 19 maartGroep 2
Donderdag 21 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 23 maart  lenterit (Westouter)Groep 1
Dinsdag 26 maartGroep 2
Donderdag 28 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 30 maartGroep 1 & 2
Dinsdag 2 aprilGroep 2
Donderdag 4 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 6 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 9 aprilGroep 2
Donderdag 11 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 13 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 16 aprilGroep 2
Donderdag 18 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 20 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 23 aprilGroep 2
Donderdag 25 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 27 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 30 aprilGroep 2
Woensdag 1 mei  clubuitstap Ieper (start om 8.30u)Groep 1
Donderdag 2 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 4 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 7 meiGroep 2
Donderdag 9 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 11 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 14 meiGroep 2
Donderdag 16 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 18 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 21 meiGroep 2
Donderdag 23 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 25 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 28 meiGroep 2
Donderdag 30 mei
clubuitstap (omloop ijzer)
Groep 1
Zaterdag 1 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 4 juniGroep 2
Donderdag 6 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 8 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 11 juniGroep 2
Donderdag 13 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 15 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 18 juniGroep 2
Donderdag 20 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 22 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 25 juniGroep 2
Donderdag 27 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 29 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 2 juliGroep 2
Donderdag 4 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 6 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 9 juliGroep 2
Donderdag 11 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 13 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 16 juliGroep 2
Donderdag 18 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 20 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 23 juliGroep 2
Donderdag 25 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 27 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 30 juliGroep 2
Donderdag 1 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 3 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 6 augustusGroep 2
Donderdag 8 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 10 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 13 augustusGroep 2
Donderdag 15 augustus clubuitstap (Sint-Jan-ter-Biezen)Groep 1
Zaterdag 17 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 20 augustusGroep 2
Donderdag 22 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 24 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 27 augustusGroep 2
Donderdag 29 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 31 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 3 septemberGroep 2
Donderdag 5 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 7 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 10 septemberGroep 2
Donderdag 12 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 14 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 17 septemberGroep 2
Donderdag 19 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 21 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 24 septemberGroep 2
Donderdag 26 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 28 september  Herfstrit IzenbergeGroep 1
Dinsdag 1 oktoberGroep 2
Donderdag 3 oktoberGroep 1 & 2
Zaterdag 5 oktoberGroep 1 & 2