Kalender 20182018-07-26T15:21:47+00:00

Clubuitstappen (op zon & feestdagen) 2018

Van 11 maart tot en met 29 april: start om 9u (+/- 50km)
Van 1 mei tot en met 26 augustus: start om 8u30 (+/- 60 à 70km)
Van 1 september tot en met 7 oktober: start om 9u (+/- 50km)

Zondag 11 maartOpeningsrit rond Veurne +/- 50km start om 9u
Zondag 18 maartBeauvoorde
Zondag 25 maart (zomeruur)Bergues
Zondag 1 april (Pasen)Stuivekeskerke
Maandag 2 april (Paasmaandag)Stavele
Zondag 8 aprilRexpoëde
Zondag 15 aprilKoksijde
Zondag 22 aprilKrombeke
Zondag 29 aprilLeisele
Dinsdag 1 meiIeper +/- 70km start om 8u30
Zondag 6 meiHouthulst
Donderdag 10 mei (OH Hemelvaart)Wulpen
Zondag 20 mei (Pinksteren)Koekelare
Maandag 21 mei (Pinkstermaandag)Rit rond Veurne
Zondag 3 juniOudezele (Francine)
Zondag 10 juniOmloop ijzer
Zondag 17 juniStavele
Zondag 24 juniRond Veurne
Zondag 1 juliBergues
Zondag 8 juliSnaaskerke
Zondag 15 juliJonkershove
Zondag 22 juliRexpoëde
Zondag 29 juli (Veurne kermis)Kermisrit rond Veurne
Zondag 5 augustusWestvleteren (Paters)
Zondag 12 augustusIchtegem
Woensdag 15 augustusSint- Jan – ter -Biezen
Zondag 19 augustusVlamertinge
Zondag 26 augustusRichting Oostende
Zondag 2 septemberDuinkerke start om 9u
Zondag 9 septemberKustrit
Zondag 16 septemberRexpoëde
Zondag 23 septemberNieuwpoort
Zondag 30 septemberRond Bergues
Zondag 7 oktoberSlotrit

Midweekritten + Zaterdag ritten 2018

Groep 1: start om 9uur
Groep 2: start om 13u30
Afstanden variabel en volgens de windrichting

Dinsdag 13 maartGroep 2
Donderdag 15 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 17 maartGroep 1 & 2
Dinsdag 20 maartGroep 2
Donderdag 22 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 24 maart  lenterit (Wulvergem)Groep 1
Dinsdag 27 maartGroep 2
Donderdag 29 maartGroep 1 & 2
Zaterdag 31 maartGroep 1 & 2
Dinsdag 3 aprilGroep 2
Donderdag 5 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 7 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 10 aprilGroep 2
Donderdag 12 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 14 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 17 aprilGroep 2
Donderdag 26 aprilGroep 1 & 2
Zaterdag 28 aprilGroep 1 & 2
Dinsdag 1 mei  clubuitstap Ieper (start om 8.30u)Groep 1
Donderdag 3 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 5 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 8 meiGroep 2
Donderdag 10 mei  clubuitstap WulpenGroep 1
Zaterdag 12 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 15 meiGroep 2
Donderdag 17 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 19 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 22 meiGroep 2
Donderdag 24 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 26 meiGroep 1 & 2
Dinsdag 29 meiGroep 2
Donderdag 31 meiGroep 1 & 2
Zaterdag 2 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 5 juniGroep 2
Donderdag 7 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 9 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 12 juniGroep 2
Donderdag 14 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 16 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 19 juniGroep 2
Donderdag 21 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 23 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 26 juniGroep 2
Donderdag 28 juniGroep 1 & 2
Zaterdag 30 juniGroep 1 & 2
Dinsdag 3 juliGroep 2
Donderdag 5 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 7 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 10 juliGroep 2
Donderdag 12 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 14 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 17 juliGroep 2
Donderdag 19 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 21 juli  Nationale feestdagGroep 1
Dinsdag 24 juliGroep 2
Donderdag 26 juliGroep 1 & 2
Zaterdag 28 juliGroep 1 & 2
Dinsdag 31 juliGroep 2
Donderdag 2 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 4 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 7 augustusGroep 2
Donderdag 9 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 11 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 14 augustusGroep 2
Donderdag 16 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 18 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 21 augustusGroep 2
Donderdag 23 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 25 augustusGroep 1 & 2
Dinsdag 28 augustusGroep 2
Donderdag 30 augustusGroep 1 & 2
Zaterdag 1 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 4 septemberGroep 2
Donderdag 6 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 8 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 11 septemberGroep 2
Donderdag 13 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 15 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 18 septemberGroep 2
Donderdag 20 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 22 septemberGroep 1 & 2
Dinsdag 25 septemberGroep 2
Donderdag 27 septemberGroep 1 & 2
Zaterdag 29 september  Herfstrit IzenbergeGroep 1
Dinsdag 2 oktoberGroep 2
Donderdag 4 oktoberGroep 1 & 2
Zaterdag 6 oktoberGroep 1 & 2